AKTYWACJA POZYTYWNEJ ZMIANY

LFT Coaching

LFT Coaching

KLUCZE ŻYCIA

książka i płyta CD

 

Jest to opowieść o pewnych sprawdzonych kluczach, gwarantujących sukces w życiu, nagrana w studiu radiowym bez przygotowanego wcześniej tekstu. To, co miało być zaledwie próbą nagrania, stało się spontanicznym przekazem zarejestrowanym na taśmie, który pomógł już wielu ludziom lepiej zrozumieć swoje życie i dokonać w nim pozytywnych zmian.

 

Oto fragment tekstu z płyty CD:

…Możesz wypełnić swoje życie Miłością i Obfitością już teraz, ponieważ spełnia się w nim to, w co głęboko wierzysz. Dlatego, by odmienić swoje życie na lepsze, wystarczy, byś naprawdę mocno uwierzył, że zasługujesz na sukces, pieniądze, wymarzoną pracę i szczęśliwy związek. To, co usłyszysz, pomoże Ci rozpoznać, jakie prawa-klucze rządzą tą rzeczywistością i jak używać Mocy swoich Myśli.

 

Relacja:

"Ta płyta zmieniła moje życie! Wszystko, co mówi Ewa May, wie każdy z nas, tylko nie potrafimy tego wcielić w życie. Płyta jest piękna! Dostarcza wskazówek, jak zmienić swój los, by przybrał taki przebieg, jaki chcemy… Polecam wszystkim!!!"

                                                 Anna

 

 

Nagrania AUDIO DLA CIEBIE

 

Relacje:

"Witaj Ewo,Bardzo dziękuję za audio praktyki Stanu Centrum i Inwokacji Urzeczywistnienia Celów. Odsłuchiwanie słów Inwokacji było dla mnie doświadczeniem, które nie potrafię określić. Po prostu płakałam.

Spróbuję jednak ująć to w słowa: Ta inwokacja  wypowiadana przez Ciebie, to była wielka moc, która sprawiała, że każde Twoje słowo trafiało wprost do mojego serca.

A do tego dźwięki mis i dzwonków  niesamowicie wzmocniły doświadczenie".

                                     Janina

 

 

"Ewo, bez Twojej pomocy, wskazówek i nagranych dla mnie inwokacji z  serii Dla Ciebie - przeprogramowania strachu, wątpliwości, negatywnych myśli i tego dręczącego niskiego poczucia wartości, co niszczył po pewnym czasie każde moje osiągnięcie....nie dałabym rady wyjść z tamtego zagubienia i znaleźć się tu znowu jako kobieta szczęśliwa, spełniona i z dobrą pracą...oh nareszcie! Dziękuję."

                                    Barbara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Instagram

Tu znajdziesz pliki audio - medytacje, inwokacje, afirmacje.

Jedne są FREE do pobrania: medytacje - inspiracje,  nagrane głosem Ewy May - poniżej.  Są to treści tworzone przez Ewę intuicyjnie.

 

Jest również oferta PŁATNYCH inwokacji/afirmacji/programowania podświadomości, z serii "DLA CIEBIE", tworzonych  przez Ewę na Twoje INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE, wg Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Uzdrawiające walory głosu Ewy May: ma barwę, ton i wibrację, które zostały uznane przez specjalistów od uzdrawiania dźwiękiem i przez wiele osób które miały okazję słuchać medytacji-inwokacji przez Ewę prowadzonych, za posiadające uzdrawiającą moc oraz niezwykłe oddziaływanie uspokajające. Ponadto głos Ewy usuwa ból, stres i traumę, a także mobilizuje do zmiany.  Ten głos i przekazywane treści oraz kody programowania tworzone przez Ewę intuicyjnie i z zasobów jej wiedzy-doświadczeń potrafią motywować, wyciągać z depresji, dodawać pewności siebie, uspokajać. Ewa jest certyfikowaną hipnoterapeutką, life coachem, duchową uzdrowicielką, nauczycielem medytacji, specjalistą od nowoczesnych form programowania podświadomości i jest wyszkolona wokalnie.

 

 

OFERTA

 

1. UZDRAWIAJĄCE MEDYTACJE FREEE - poniżej.

PLIKI AUDIO  Z CYKLU

"DLA CIEBIE"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli plik nie ładuje się automatycznie, kliknij prawym klawiszem myszy i zapisz go na swoim komputerze.

 

W zakładce <Webinaria > inne jeszcze kilkuminutowe audio FREE download - czym jest Metoda LFT, czym HPŻ,  a czym Stan Centrum, inne.

 

 

2. OFERTA PŁATNA  - inwokacje, afirmacje audio "DLA CIEBIE".

Tworzenie indywidualnych treści inwokacji, afirmacji, programowania podświadomości

dla Twojej pozytywnej zmiany:

1. w stylu life coachingowym    2. lub uzdrawianie duchowe przekazem werbalnym i energią.

 

Audio nagranie tworzone indywidualnie na potrzeby klienta.

Inwokacje są nagrane Ewy głosem, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz aktualnej sytuacji życiowej. Jest to pozytywne programowanie podświadomości, którego treść /dźwięk/wibracja,  jest stworzone przez Ewę na Twoje specjalne zamówienie. Dostosowane do Twojej indywidualnej sytuacji, do Twojego indywidualnego stanu emocjonalnego, mentalnego, duchowego, życiowego i bieżących potrzeb. Słowa, zdania - treść przekazu oraz intonacja, wibracja głosu, a także poza werbalna indukcja intencji i energii -  jest jako całość tworzone precyzyjnie w sposób,  żeby oddziaływało na Twoją podświadomość optymalnie i dawało najlepsze efekty w krótkim czasie.

 

Posłuchaj FREE nagrania audio Ewy May                                 Tutaj FREE fragment DLA CIEBIE

Czym jest oferta DLA CIEBIE.                                                   Inwokacja "Postanawiam"

 

 

 

 

<więcej o ofercie LFT>                                                  <zamów audio DLA CIEBIE tutaj>

 

UWAGA!

Bardzo ważne  jest dobranie właściwych słów i zdań, intonacji oraz intencji poza werbalnej,

indywidualnych kodów programowania podświadomości,  które działają

SPECYFICZNIE  NA TWOJĄ PODŚWIADOMOŚĆ.

To ma wpływ na skuteczności programowania i aktywację upragnionej zmiany  DLA CIEBIE.

 

JESTEŚMY PODOBNI...ALE NIE JESTEŚMY TACY SAMI.

NIE WSZYSTKIE STANDARDOWE  INWOKACJE/AFIRMACJE PROGRAMOWANIA PODŚWIADOMOŚCI,

ODDZIAŁUJĄ TAK SAMO NA KAŻDEGO.

 

Ludzie reagują w bardzo różny sposób na te same słowa, na te same afirmacje

czy tę samą indukcję do podświadomości.

 

Mamy wpisane różne programy i przekonania do podświadomości, różne matryce przekonań.

Mamy różne osobowości, różne mentalności, różne traumy i różne doświadczenia wpisane w

hologram pola życia, choć mogą wydawać się one podobne.

 

Np na jednego człowieka działa pozytywnie i skutecznie afirmacja:

"zarabiasz coraz więcej i więcej pieniędzy".

Motywuje i pomaga jemu zarabiać więcej.

 

A na drugiego człowieka to nie działa, a nawet takie słowa irytują.

 

Może być bardziej skuteczne w tym przypadku dla niego/dla niej,  inwokować/afirmować  np:

"tworzysz każdego dnia coraz więcej okoliczności, dzięki którym zarabiasz coraz więcej

swoich własnych pieniędzy".

 

Ewa zna sposoby, dzięki którym bada JAKIE SŁOWA/ JAKIE INWOKACJE są dla Twojej podświadomości optymalne i skuteczne dla aktywowania potrzebnej Tobie ZMIANY.

Moc tych nagrań jest udowodniona. Czytaj relacje po prawej.

 

JAK SIĘ PRZYGOTOWUJE INDYWIDUALNE NAGRANIE AUDIO DLA CIEBIE.

 

1. W pierwszym kroku wysyłasz emailem krótki opis zamówienia poprzez formularz <tutaj>,

albo na adres lftcoachingewamay@gmail.com

 

2. W drugim kroku Ewa przeprowadza z Tobą WYWIAD drogą email, za pomocą ankiety/pytań - pozwalający dowiedzieć się: CO jest twoim autentycznym problemem; CO pragniesz uzdrowić/zmienić; JAKIE są twoje standardowe przekonania, które dominują w Twojej podświadomości w różnych obszarach życia;  JAKIE są twoje pozytywne przekonania o Tobie; JAKIE są twoje standardowe programy sabotujące; JAKIE efekty zmiany ciebie interesują.

 

3. W trzecim kroku Ewa przygotowuje główne kody programowanie DLA CIEBIE: słowa, inwokacje działające na Twoją podświadomość. Następnie odbywa się ok 20 minutowe Twoje spotkanie bezpośrednie z Ewą - video lub tylko audio przez Skype lub  messengera,  podczas którego Ewa przeprowadza z Tobą TEST, żeby sprawdzić działanie przygotowanych DLA CIEBIE kodów programowania - słów - treści inwokacji. Celem testu jest, żeby sprawdzić czy tak dobrane kody działają skutecznie Dla Ciebie.  UWAGA! to jest TYLKO TEST treści inwokacji, a nie sesja terapii czy life coachingu. Takie spotkanie nie może przekroczyć 20 min. Jeśli potrzebujesz mieć sesje z Ewą to możesz ją zamówić <tutaj>

A jeśli są powody, dla których nie możesz spotkać się bezpośrednio przez Skype czy messengera dla TESTU inwokacji,  wtedy Ewa dokonuje sprawdzenia kodów Twojego indywidualnego programowania wahadłem radiestezyjnym. Opłata jest inna niż w przypadku spotkania bezpośredniego na żywo przez Skype czy messengera.

Opłaty poniżej.

 

4. W czwartym kroku dokonujesz opłaty na podane konto bankowe i otrzymujesz link do pobrania Twojego gotowego nagrania audio razem z nagraniem praktyki wchodzenia w Stan Centrum (pomocne do osiągania efektów stosowania Twojego programowania), który jest dodany w ramach opłaty i korzystasz z tego już zawsze, dowolną ilość razy.

 

Opcje zamówienia i opłaty.

 

  1. OPCJA zrealizowanego zamówienia nagrania audio  DLA CIEBIE (w tym nagranie praktyki Stan Centrum ok 20 min plus Inwokacja DLA CIEBIE ok 6-10 min), z wliczonym opracowaniem treści specjalnie dla ciebie, osobistym spotkaniem TESTOWYM przez Skype lub messenger ok 20 min  = opłata razem 90 zł
  2. OPCJA zrealizowanego zamówienia nagrania audio j.w. z wliczonym opracowaniem treści specjalnie dla ciebie, z TESTEM wahadłem radiestezyjnym zamiast bezpośredniego spotkania Skype lub messenger - 70 zł
  3. OPCJA - możesz zamówić nagranie audio z wybranego webinarium medytacyjnego z uzdrawiającą intencją - inwokacje uniwersalne, dla każdego. Dla urzeczywistniania celów, pragnień, potrzeb, dla osobistej zmiany, uzdrawiania związków, itd. Opłata za nagranie ok 30 min 20 zł (w tym cała praktyka Stan Centrum). Tematy inwokacji webinariów medytacyjnych w zakładce WEBINARIA.

 

UWAGA! jeśli Twoje zamówienie obejmuje wiele treści programowania i nagranie musi przekroczyć 10 min lub jeśli potrzebujesz całą sesję LFT dodatkowo, wtedy opłaty ustala się indywidualnie.

 

ZAMÓW NAGRANIE <TUTAJ>

Jeśli formularz zamówienia nie zadziała, wyślij zamówienie nagrania DLA CIEBIE emailem

na adres: lftcoachingewamay@gmail.com

 

POSŁUCHAJ FREE  FRAGMENTÓW

Inwokacja NIECH SIĘ STANIE - świadomość Kim Jestem.                                                                                  Osobista Inwokacja Mocy...dla każdego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                    ZMIANA jest dla Ciebie możliwa.

                                                                                                                                                                            Potrzebujesz jedynie umieć ją aktywować.

 

                                                                                                                                                                 Słowa  Twojej inwokacji/ programowania DLA CIEBIE

 

                                                                                                                                                                       przyjdą do mnie poprzez serce, umysł, intuicję

                                                                                                                                                                                  i z zasobów mojego doświadczenia.

                                                                                                                                                                   Będą one  tworzone tylko DLA CIEBIE, bowiem jesteś

                                                                                                                                                                               unikalną, jedyną w swoim rodzaju Istotą.

                                                                                                                                                                                                         EWA MAY

 

MEDYTACJA
Z KRYSZTAŁOWĄ MANDALĄ

POSŁUCHAJ FREE

POBIERZ

POBIERZ

POBIERZ

POBIERZ

KLUCZE
KREACJI

POSŁUCHAJ FREE

STAN CENTRUM
W SKRÓCIE

POSŁUCHAJ FREE

SPOKÓJ
UMYSŁU

POSŁUCHAJ FREE

telefon:

PL: +48 503-871-753

czynny tylko podczas pobytu Ewy
w Polsce w okresie letnim od końca czerwca do połowy września

 

AU: +61 402-526-119

        +61 8 95286097

KONTAKT:

LFT© 2009. LFT-Personal Empowerment Coaching. Copyright by Ewa May. Wszystkie prawa zastrzeżone.

design by IDEAPRESS